Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 22 Jun
kl 20:00 - 23:00
Fotballgruppa
Sosial kveld for ungdom.Se fotballkamp på…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 19:30
Fotballgruppa FIKS-møte
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:00 - 21:00
Avslutning Gutter 20012 Fotball
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
Treningsløp Nr 5 - Orientering
Årets femte løp går på Bullsknuten. Løypelegger…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 19:30 - 21:30
Styremøte fotball
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:30 - 19:30
Treningsløp Nr 4 - Orientering
Årets fjerde løp går på Folefallene. Løypeleggere…   Les mer  
Fri 21 May
kl 17:30 - 19:30
Treningsløp Nr 3 - Orientering
Årets tredje løp går på Evjemoenkartet, med start…   Les mer  
Fri 14 May
kl 17:30 - 19:30
Treningsløp Nr 2 - Orientering
Oddeskogen Barnehage
Årets andre løp går i Oddeskogen. Løypelegger er…   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 20:00
17. mai komiteen
  Les mer  
Fri 7 May
kl 17:30 - 20:00
Treningsløp Nr 1 - 2021 Orientering - Slammen
Orientering (gren)   Orientering   Flatebygd Skianlegg
Årets første løp går…   Les mer  
Fri 7 May
kl 17:30 - 19:30
Treningsløp Nr 1 - Orientering
Årets første løp går på Slammen, Flatebygd.…   Les mer  
Thu 6 May
kl 19:30 - 21:30
Styremøte, fotballgr
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 19:30
17. mai komiteen
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Hovedstyret
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:00 - 21:00
17. mai komiteen
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
17. mai komiteen
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 19:30 - 21:30
Styremøte fotballgruppa
Møterom   Les mer  
Levert av IdrettenOnline